Przejdź do treści

Nocleg w Kodniu

Nocleg

Zatrzymaj się u nas na wygodny odpoczynek

Planujesz rodzinne wakacje? Zwiedzasz rowerem Podlasie? A może szukasz wewnętrznego wyciszenia? Cały czas rozbudowujemy naszą bazę noclegową tak, aby każdy gość mógł dobrze wypocząć.

84 pokoje
w Domu Pielgrzyma

To pokoje o różnym standardzie, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę oraz dostęp do darmowego wi-fi.


5 pokoi w „Hoteliku”

To pokoje w standardzie ekonomicznym. Świetne dla grup młodzieżowych. Pokoje mają wspólną łazienkę i dostęp do darmowego wi-fi.


Pełne wyżywienie

Przysmaki kuchni regionalnej dostępne w „Jadłodajni u Oblatów”, a w okresie letnim budki z lodami i fast foodem.

Zaplanuj u nas komfortowy i bezpieczny pobyt

Poznaj atrakcje Sanktuarium Maryjnego w Kodniu

Kalwaria Kodeńska

– dawny teren zamkowy książąt Sapiehów z licznymi zabytkami. Obecnie mieści się na tym terenie Kościół Św. Ducha, zbrojownia, ołtarz polowy, a także stacje drogi krzyżowej z drewniany rzeźbami.

Muzeum

– mieści się w części niskiego parteru Domu Pielgrzyma. Poświęcone jest misjom, historii regionu oraz jego zabytkom przyrody.

Ogród Zielny Matki Bożej

– ma kształt labiryntu, który przypomina rozwijające się płatki róży. Zwiedzających relaksuje szum fontann, zapach kwiatów i ziół oraz krajobraz grobli okalającej Rozlewisko Genezaret.

Tereny sportowe

– coś dla aktywnych: boisko do piłki siatkowej, piłki nożnej i kort do tenisa ziemnego. Niedaleko biegnie szlak rowerowy Green Velo, więc Dom Pielgrzyma w Kodniu to idealny nocleg na jego trasie.

Odpusty

– przyciągają co roku do Kodnia dziesiątki tysięcy ludzi. Każda z tu przybywających osób ma możliwość uzyskania odpustu zupełnego.

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ KODEŃSKIEJ

Zwiedź nasze sanktuarium wraz z przewodnikiem

Ojcowie Oblaci Maryi Niepokalanej zawsze chętnie opowiedzą historię Cudownego Obrazu. Na miejscu możesz więc skorzystać z usług kustosza, który oprowadzi Cię po Sanktuarium i terenie Kalwarii Kodeńskiej.

Kodeń

Wart zobaczenia jest też cały Kodeń i jego okolice

Oprócz Sanktuarium Maryjnego w Kodniu czekają tu na Ciebie także inne atrakcje:

Dom Pielgrzyma w Kodniu

Zatrzymaj się w zabytkowym Domu Pielgrzyma w Kodniu

Dom Pielgrzyma jest budynkiem znajdującej się w strefie konserwatora ochrony zabytków, a dzieje tego budynku to wciągająca opowieść.

Pierwotnym przeznaczeniem budynku było… kino. W 2020 roku Dom Pielgrzyma strawił pożar. Spaliła się część poddasza oraz dach. Z tej części budynku nie zostało nic, ale gdy strażacy dogaszali pogorzelisko znaleźli wiszący na ścianie krzyż i obraz Matki Bożej Kodeńskiej. Obraz był nietknięty ogniem, mimo że rama obrazu była wykonana z plastiku.

Dom Pielgrzyma odbudowano dzięki wsparciu wiernych.

Do dziś nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru, ani jak ocalał z niego obraz Matki Bożej. Dziś ocalały krzyż i obraz wiszą jako wotum wdzięczności przy cudownym wizerunku Matki Bożej w bazylice.

Infrastruktura Domu Pielgrzyma w Kodniu jest cały czas modernizowana, a teren klasztoru oraz zabytki sakralne – Kościół Św. Ducha i Kościół św. Anny – zostały niedawno odnowione w ramach unijnego projektu.

Dojazd do Kodnia

Do Kodnia dojedziesz szybko i wygodnie

Kodeń jest dobrze skomunikowany z najważniejszymi miastami regionu i Polski. Znajduje się w odległości:

Biała Podlaska
0 km
Terespol
0 km
Lublin
0 km
Białystok
0 km
Warszawa
0 km

Dojedziesz do nas zarówno pociągiem, jak i komunikacją autobusową.

Grupy Duszpasterskie

Przyjedź do nas z grupą duszpasterską

Zapraszamy do pobytu grupy pielgrzymkowe, a także grupy duszpasterskie na rekolekcje zamknięte i dni skupienia.

Oferujemy 2 sale konferencyjne z nagłośnieniem oraz kaplicę dla grup rekolekcyjnych, a Kustosze Sanktuarium – Misjonarze Oblaci czekają z posługa kapłańską:

Od maja do października codziennie o godz. 10:30 sprawowana jest Msza Święta dla pielgrzymów, a pół godziny wcześniej następuje odsłonięcie Cudownego Obrazu i wykład.

Organizujemy także ferie z modlitwą oraz wieczorki maryjne.

Cennik pokoi

Zobacz cennik pokoi gościnnych i wyżywienia

Pokoje PIELGRZYMA (61 szt.)

Pokoje KLASZTORNE (16 szt.)

Pokoje EKONOMICZNE (7 szt.)

(bez łazienki, łazienka wspólna)

Pokoje EKONOMICZNE WIELOOSOBOWE (5 szt.)

(bez łazienki, łazienka wspólna)

WYŻYWIENIE


Oferta dotyczy osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

Zameldowanie do 20.00 | Wymeldowanie do 11.00
Jeśli z jakiś przyczyn nie dotrzesz do nas w tym czasie, godzinę przyjazdu ustal indywidualnie z naszą recepcją tel. 83 375 41 20

Ceny obowiązują na dzień 01.01.2024r.

Kwoty zawierają podatek VAT.